O trhu, kontakty | Hanácký farmářský trh v Olomouci 

O Hanáckém farmářském trhu

Hanácký famářský trh je pořádán za finanční podpory statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Prostor k prezentaci na trhu mají neziskové organizace z Olomouckého kraje. Zakladatelkou a garantem tohoto projektu je Mgr. Markéta Záleská.

Hanácký farmářský trh se koná od dubna do října na Horním náměstí v Olomouci před podloubím radnice od 8:00 do 13:00 v těchto termínech:
Soboty: 1.4., 8.4., 22.4., 6.5., 20.5., 27.5., 3.6. (výběrový, v rámci Svátků města Olomouc),17.6., 1.7., 15.7., 5.8., 26.8., 16.9., 23.9., 30.9., 7.10., 14.10., 21.10.
Neděle: 16.4. (v rámci Olomouckých Velikonoc)

Co si můžete na trhu průběžně koupit?

Zeleninu a ovoce (podle sezony), mléčné výrobky (z kravského, kozího a ovčího mléka), maso a uzeniny, ryby, pečivo, vejce, plody, ovocné a zeleninové šťávy, džemy a marmelády, kuchyňské byliny, koření, med, perníčky, regionální speciality.

Na trhu budou k dostání i produkty, oceněné regionálními značkami Haná, Jeseníky a Moravská brána, i ty, které obdržely ocenění Výrobek Olomouckého kraje či Regionální potravina Olomouckého kraje.

Kontakty

Pokud máte zájem účastnit se Hanáckého farmářského trhu, kontaktujte nás.

Preferujeme autentické, kvalitní, místní potraviny, vyráběné s láskou a respektem k životnímu prostředí, krajině, zvířatům i lidem.

Alexandra Holasová
T_ +420 604 183 977
E_ alexandra.holas@seznam.cz

Místo konání trhu


 
Termíny trhů
    načítám kalendář..

O trzích

Hanácký farmářský trh navazuje na tradici pořádání trhů v centru Olomouce. Věříme, že i vy oceníte možnost nakoupit si kvalitní čerstvé potraviny tuzemského původu od českých farmářů a výrobců. Sortiment se podle sezony obměňuje. Střídají se i prodejci, takže nabídka na trhu je pokaždé jiná.

Hlásíme se ke Kodexu farmářských trhů

Návštěvní kniha

Yvona, Olomouc

Zas jsou trhy za 14 dní. Nejdou přemístit tak, aby byly každý týden. Já bohužel pracuji i o víkendu , takže je nestíhám.

napsat vzkaz do návštěvní knihy
Kontakty

Pokud máte zájem zúčastnit se Hanáckého farmářského trhu, kontaktujte nás:

Alexandra Holasová
T_ +420 604 183 977
E_ alexandra.holas@seznam.cz

Zobrazit na mapě
Příští trhy se konají v sobotu 1. července