O trhu, kontakty | Hanácký farmářský trh v Olomouci 

O Hanáckém farmářském trhu

Hanácký famářský trh je pořádán za finanční podpory statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Prostor k prezentaci na trhu mají neziskové organizace z Olomouckého kraje. Zakladatelkou a garantem tohoto projektu je Mgr. Markéta Záleská.

Hanácký farmářský trh se koná od dubna do října na Horním náměstí v Olomouci před podloubím radnice od 8:00 do 13:00 v těchto termínech:
Soboty: 1.4., 8.4., 22.4., 6.5., 20.5., 27.5., 3.6. (výběrový, v rámci Svátků města Olomouc),17.6., 1.7., 15.7., 5.8., 26.8., 16.9., 23.9., 30.9., 7.10., 14.10., 21.10.
Neděle: 16.4. (v rámci Olomouckých Velikonoc)

Co si můžete na trhu průběžně koupit?

Zeleninu a ovoce (podle sezony), mléčné výrobky (z kravského, kozího a ovčího mléka), maso a uzeniny, ryby, pečivo, vejce, plody, ovocné a zeleninové šťávy, džemy a marmelády, kuchyňské byliny, koření, med, perníčky, regionální speciality.

Na trhu budou k dostání i produkty, oceněné regionálními značkami Haná, Jeseníky a Moravská brána, i ty, které obdržely ocenění Výrobek Olomouckého kraje či Regionální potravina Olomouckého kraje.

Kontakty

Pokud máte zájem účastnit se Hanáckého farmářského trhu, kontaktujte nás.

Preferujeme autentické, kvalitní, místní potraviny, vyráběné s láskou a respektem k životnímu prostředí, krajině, zvířatům i lidem.

Alexandra Holasová
T_ +420 604 183 977
E_ alexandra.holas@seznam.cz

Místo konání trhu


 
Termíny trhů
    načítám kalendář..

O trzích

Hanácký farmářský trh navazuje na tradici pořádání trhů v centru Olomouce. Věříme, že i vy oceníte možnost nakoupit si kvalitní čerstvé potraviny tuzemského původu od českých farmářů a výrobců. Sortiment se podle sezony obměňuje. Střídají se i prodejci, takže nabídka na trhu je pokaždé jiná.

Hlásíme se ke Kodexu farmářských trhů

Návštěvní kniha

Kamil, Olomouc

Chtěl bych se dočkat toho že na trhu v Olomouci někdy koupím zeleninu od Moravského pěstitele tedy Moravskou a né z dovozu například Českou nebo Polskou

napsat vzkaz do návštěvní knihy
Kontakty

Pokud máte zájem zúčastnit se Hanáckého farmářského trhu, kontaktujte nás:

Alexandra Holasová
T_ +420 604 183 977
E_ alexandra.holas@seznam.cz

Zobrazit na mapě
Příští trhy se konají v neděli 1. dubna